Go Map نقشه
توسط مركز درمان در منزل امداد؛

تست تشخیص PCR در واحد علوم پزشكی شهید بهشتی انجام شد

تست تشخیص PCR در واحد علوم پزشكی شهید بهشتی انجام شد

توسط مركز درمان در منزل (امداد)، از پرسنل و اعضای جهاد دانشگاهی علوم پزشكی شهید بهشتی تست تشخیص كووید- 19 (PCR) گرفته شد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، به دنبال شیوع مجدد ویروس کووید19 و با هدف غربالگری سلامت اعضا، تیم آزمایشگاهی درمان در منزل امداد برای انجام تست کرونا با روش PCR در محل جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی حاضر شده و مواردی مانند بررسی سیستم ایمنی کارمندان با روش بایورزونانس (فرکانس های زیستی) و همینطور بررسی دمای بدن و میزان اکسیژن محلول در خون به همراه تست کرونا انجام شد.
گفتنی است؛ مرکز درمان در منزل "امداد" جهادد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی علاوه بر اعزام کادر درمان عمومی و تخصصی و عرضه خدمات درمان در منزل متناسب با نیاز بیمار، طی ایام انتشار کرونا با آزمایشگاه های مجهز و معتبر و مورد تائید وزارت بهداشت قرارداد دارد و در این راستا علاوه بر انجام آزمایش های عمومی، بالینی و تخصصی؛ در زمینه انجام تست کرونا در منزل و سازمان ها با استفاده از نمونه گیران مجرب و با استفاده از کیت های تشخیصی باکیفیت اقدام می کند.
در این پایش سلامت مبتنی بر کرونا یک پزشک عمومی و یک متخصص داخلی به صورت آنکال و آماده به خدمت فعال بوده که در موارد خاص اقدامات لازم صورت گیرد.
بر این اساس متقاضیان می توانند برای بهره مندی از مشاوره پزشکی و خدمات درمان در منزل با شماره 72103 تماس گرفته و یا به نشانی emdadclinic.com رجوع کنند.
منبع:

1399/06/03
13:46:58
5.0 از 5
2448
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ