Go Map نقشه
معاون صندوق نوآوری خبر داد:

۵۰۰ شركت دانش بنیان در حوزه كشاورزی فعالیت می نمایند

۵۰۰ شركت دانش بنیان در حوزه كشاورزی فعالیت می نمایند

معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی با تاكید بر لزوم ورود فناوری در بخش سنتی كشاورزی اظهار داشت: هم اكنون 500 شركت دانش بنیان در حوزه كشاورزی به صورت مستقیم فعالیت می نمایند.به گزارش نقشه به نقل از مهر، سیاوش ملکی فر امروز در رویداد جذب سرمایه در حوزه کشاورزی که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: تابحال ۵ رویداد استارت اپی در سال ۹۹ در امتداد جذب سرمایه این استارت آپها برگزار شده است.
وی اظهار داشت: طبق برآوردهایی که شده طرح ها بطور میانگین حدود ۱.۵ تا ۲ میلیارد تومان نیاز به سرمایه خطر پذیر خواهند داشت تا بتوانند طرح های خودرا اجرایی کنند.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفای با تاکید بر اینکه حوزه کشاورزی، یک حوزه کلیدی در کشور است، بیان کرد: حدود۵۰۰ شرکت از ۵۳۰۰ شرکت دانش بنیان در حوزه کشاورزی فعالیت دارند که این حدود ۱۰ درصد کل شرکتهای دانش بنیان را شامل می شود.
وی با اعلان اینکه این رویدادها برگزار می گردد که استارت آپها بتوانند جذب سرمایه کنند، بیان کرد: تزریق فناوری به این حوزه سنتی از اهمیت بالایی برخوردارست که این پروسه در صندوق نوآوری و شکوفایی و وزارت جهاد کشاورزی به خوبی مورد پیگیری قرار می گیرد.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به برگزاری نخستین رویداد دوشنبه های استارت اپی در حوزه سلامت اظهار داشت: نتایج مثبتی در زمینه سرمایه گذاری در این عرصه رخ می دهد و خبر خوشی در آینده نزدیک از نتیجه برگزاری این رویداد خواهیم داشت.

1399/05/20
22:48:16
5.0 از 5
2268
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ