Go Map نقشه

تغییر عنوان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی مصوب شد

تغییر عنوان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی مصوب شد

نقشه: عنوان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به صندوق پژوهش شهید بهشتی تغییر یافت.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، به نقل از دبیرخانه صندوق های پژوهش و فناوری، در چهل و نهمین جلسه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری تغییر نام صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به صندوق "پژوهش و فناوری شهید بهشتی" و همین طور تغییر سهامداران آن مصوب و گزارشی از عملکرد چهار ماهه نخست دبیرخانه ارائه شد.
در این نشست محمد صادق خیاطیان عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی با اعلان اینکه هم اکنون بیشتر استان های کشور دارای صندوق های پژوهش و فناوری هستند؛ اظهار داشت: در یکسال و نیم اخیر با تغییر تیم مدیریت، دبیرخانه صندوق های پژوهش و فناوری توسعه جدی پیدا کرده است و جنبه های نظارتی بر دستورالعمل های این صندوق های تخصصی، بیشتر شده است.
عضو هیات عامل صندوق های نوآوری و شکوفایی اظهار نمود: با حمایت خوب معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از روند ثبت صندوق ها، امیدواریم در سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری کشور طبقه ای به نام صندوق های پژوهش و فناوری ایجاد شود تا گامی برای پشتیبانی از صندوق های پژوهش و فناوری باشد.
وی افزود: با توجه به این که صندوق های پژوهش و فناوری ماهیت غیردولتی دارند باید کوشش کرد تا تسهیلات مالی در اسرع وقت به بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان ارائه شود.
خیاطیان با اعلان اینکه تابحال هیچ شکایتی از خدمات ارائه شده توسط صندوق های پژوهش و فناوری ارائه نشده ابراز امیدواری کرد که این صندوق ها مطابق با استانداردهای روز دنیا و به خوبی به فعالیت خود ادامه دهند.
منبع:

1399/05/03
15:57:53
5.0 از 5
2500
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ