Go Map نقشه

شعبه دوم ناحیه نوآوری شریف در مركز تهران تاسیس می شود

شعبه دوم ناحیه نوآوری شریف در مركز تهران تاسیس می شود

مدیر ناحیه نوآوری شریف از راه اندازی شعبه دوم این ناحیه در مركز شهر آگاهی داد و اظهار داشت: در سال آینده این شعبه با حمایت صندوق بازنشستگی صدا و سیما و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری افتتاح می گردد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، روستا آزاد امروز در مراسم افتتاح فاز یک ایستگاه نوآوری شریف با بیان این که این ناحیه از سال ۹۷ راه اندازی آن آغاز شد، اضافه کرد: ناحیه نوآوری شریف در فاز اول با مساحت ۵۰۰ متر مربع راه اندازی شد که ساخت آن با حمایت بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
وی با بیان این که هم اکنون ۱۰۰ نفر در این مرکز مشغول به فعالیت شدند، افزود: گام دوم ما اجرای طرح جامع این ایستگاه در ۹ فاز بوده است که ۶ هزار متر آن تا دو ماه آینده به ایستگاه نوآوری شریف اضافه خواهد شد.
روستا آزاد خطار نشان کرد: علاوه بر آن شعبه دوم مرکز نوآوری شریف در مرکز شهر و با حمایت صندوق بازنشستگی صدا و سیما و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری راه اندازی می شود و امیدواریم در سال آینده به فاز افتتاح برسد.
مدیر ناحیه نوآوری شریف، توسعه علوم و تکنولوژیهای جدید را از ماموریت های این مرکز نام برد و اظهار داشت: ما این ایستگاه را جزء خانواده شریف می دانیم.1399/04/07
14:46:48
5.0 از 5
2571
تگهای خبر: تكنولوژی , فناوری
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ