Go Map نقشه

دعوت از شركت های توانمند برای كاهش پیك مصرف انرژی در تابستان

دعوت از شركت های توانمند برای كاهش پیك مصرف انرژی در تابستان

به گزارش نقشه طبق توافق معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و وزارت نیرو از شركت های فناور و دانش بنیان در این عرصه دعوت شد تا در زمینه كاهش پیك مصرف برق در تابستان جاری مشاركت كنند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، بر مبنای توافقات صورت گرفته میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه وزارت نیرو و توانیر، با هدف پیک سایی در تابستان ۱۳۹۹ از ظرفیت شرکت های فعال در این عرصه استفاده خواهد شد.
بر این اساس در جهت آیین نامه پیک سایی تابستان ۱۳۹۹ شرکت توانیر، شرکت توزیع نیروی برق البرز در نظر دارد اطلاعات شرکت های خدمات مشاوره و سایر شرکت های دانش بنیان و فناور را که تجربه کاری در پروژه های مشاوره در مورد کاهش پیک برق مشترکان برق را دارند، برای انجام خدمات اجرایی طرح افزایش مشارکت مشترکین برق خانگی و تجاری در کاهش پیک و پاسخگویی بار را دعوت به همکاری کند.
شرکت های متقاضی می ‎توانند اسناد ارزیابی کیفی را با رفتن به وبسایت های شرکت توزیع نیروی برق استان البرز، توانیر و یا پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات کشور دریافت نمایند.
بر مبنای اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بر مبنای آیین نامه طرح "افزایش مشارکت مشترکین خانگی و تجاری در مدیریت بار توسط نهادهای تجمیع کننده پاسخگویی بار" با هدف پیک سایی و کاهش ۱۰۰۰ مگاواتی بار پیک تابستان ۱۳۹۹ تدوین و ابلاغ گردیده است.1399/03/06
14:13:02
5.0 از 5
2775
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ