Go Map نقشه

ساعات كاری كاركنان دانشگاه شاهد اعلام گردید

ساعات كاری كاركنان دانشگاه شاهد اعلام گردید

به گزارش نقشه دانشگاه شاهد با انتشار اطلاعیه ای ساعات كاری كاركنان دانشگاه را اعلام نمود.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، براساس تصمیم هیأت رئیسه دانشگاه شاهد، برنامه حضور كارمندان دانشگاه در هفته اول آغاز كار در سال ۱۳۹۹(روزهای ۱۶ تا ۲۰ فروردین ماه) مشخص شد.
طبق این تصمیم ساعت كار كارمندان در این هفته از ۷: ۳۰ بامداد آغاز و تا ساعت ۱۲: ۳۰ تعیین شده است و هر یك از كارمندان مكلف هستند در هفته یاد شده، دو روز در محل كار خود حاضر شوند.
همین طور برنامه حضور هر یك از كارمندان در این هفته، از طرف بالاترین مقام واحد محل خدمت تعیین می شود.
طبق این تصمیم مقرر شد، مدیران واحدها حتی المقدور با درخواست استفاده از مرخصی استحقاقی آن دسته از همكاران ساكن در سایر شهرها در ایام حضور الزامی(۲ روز در هفته بر طبق برنامه تعیین شده) موافقت كنند. ضمن اینكه سرویس ایاب و ذهاب برای همكارانی كه گردنگیر به حضور دارند برقرار است.
همین طور امكان استفاده از سلف سرویس و غذاخوری وجود ندارد كاركنانی كه دارای بیماری های زمینه ای هستند مراحل دریافت مرخصی استعلاجی خودرا بوسیله كمیسیون پزشكی دانشگاه پیگیری و هماهنگ كنند.
بر این اساس ساعت و نحوه حضور كاركنان شركت های خدماتی، تأسیساتی، فضای سبز و سایر شركت های طرف قرارداد دانشگاه با هماهنگی معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع دانشگاه تعیین و به نحو مقتضی به آنان اعلام می شود.
دانشگاه شاهد تاكید كرد، تمامی كاركنان این دانشگاه در هنگام حضور در محل كار سفارش های بهداشتی را رعایت نمایند.1399/01/15
20:52:28
5.0 از 5
3775
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
GoMap گو کپ