Go Map نقشه
با تركیب چند روش درمانی؛

پزشكان تایلندی به درمان كرونا نزدیك شدند

پزشكان تایلندی به درمان كرونا نزدیك شدند

به گزارش نقشه پزشكان تایلندی با تركیب چند روش درمانی ضدویروسی كه برای مقابله با آنفولانزا و ویروس اچ آی وی هم به كار می روند به نابودی ویروس كرونا نزدیك شده اند.به گزارش نقشه به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، با اینكه این روش درمانی هنوز در مراحل اولیه خود است، اما محققان می گویند سرنخ هایی به دست آمده كه نشان داده است این روش خلاقانه می تواند مؤثر باشد.
بیماری كه به صورت آزمایشی با این روش تركیبی جدید مورد درمان قرار گرفته، یك زن چینی اهل ووهان است كه وضعیت وی از آن زمان تا به امروز به میزان قابل ملاحظه ای بهبود یافته است.
وزارت بهداشت تایلند با صدور اطلاعیه ای در این حوزه اعلام نموده كه تنها ۴۸ ساعت طول كشید تا نشانه های بهبودی در این زن ۷۱ ساله اهل ووهان ظاهر شود.
بیمار مذكور از تاریخ ۲۹ ژانویه بستری بوده و البته باید منظر ماند و دید استفاده از این روش درمانی باعث بهبود قطعی وی می شود یا خیر.
این روش درمانی جدید بر روی دو بیمار دیگر آزمایش شده كه یكی از آنها واكنش های آلرژیك از خود نشان داده، ولی در یكی دیگر از آنها، نشانه های بهبودی حاصل شده است. تایلند در مورد ماهیت این روش درمانی توضیحات بیشتری عرضه نداده است.
در عین حال پیشرفت هایی در زمینه درمان این بیماری در ژاپن هم به دست آمده و پزشكان موفق به كشت و جداسازی كامل ویروس كرونا از محیط اطراف شده اند.

1398/11/16
23:02:36
5.0 از 5
4702
تگهای خبر: محققان , وزارت بهداشت
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ