Go Map نقشه
با حضور معاون وزیر ارتباطات؛

وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸ استان بررسی گردید

وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸ استان بررسی گردید

به گزارش نقشه جلسه بررسی وضعیت پروژه های مجتمع های فناوری اطلاعات و ارتباطات در ۸ استان كشور كه از آبان ماه سال ۹۷ وارد فاز عملیاتی شدند و تا آذرماه سالجاری ادامه یافت، برگزار گردید.


به گزارش نقشه به نقل از وزارت ارتباطات، جلسه گزارش پیشرفت پروژه های ICT با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و حسین بنازاده مشاور و مدیر پروژه های ICT و تعدادی از مشاوران پروژه ها در محل وزارت ارتباطات برگزار گردید.

در این نشست، معارفی پس از عرضه گزارش وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸ استان كشور، با اشاره به وضعیت بازار و شرایط اقتصادی كشور، اظهار داشت: با عنایت به این شرایط، اولویت ما عدم توقف پروژه ها بود و تمام تلاش خویش را برای این منظور انجام دادیم و پروژه ها پیشرفت خوبی داشته است. وی بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام و تكمیل پروژه های مجتمع های ICT در استان ها، اضافه كرد: برای ادامه و تكمیل پروژه ها از ظرفیت مدیران استانی استفاده كردیم. معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات از مشاورین و دست اندركاران پروژه های مجتمع های ICT استان ها خواست در این پروژه ها به مبحث صرفه جویی در مصرف آب و مدیریت سبز توجه داشته باشند و برنامه هایی برای این منظور در نظر بگیرند. در این نشست گزارشی از وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸ استان كشور از آبان ماه سال ۹۷ تا آذرماه سالجاری عرضه شد و در بخش دیگری از این جلسه مشاورین پروژه های ICT سوالات خود درباره برگزاری مناقصات و انجام قراردادها را با كارشناس حقوقی سازمان برنامه و بودجه كشور مطرح نمودند.

1398/10/24
19:01:49
5.0 از 5
4624
تگهای خبر: بازار , فناوری
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ