Go Map نقشه
با یك ویژگی جدید؛

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود

به گزارش نقشه توییتر در نمایشگاه سی ای اس ۲۰۲۰ از افزودن خصوصیت جدیدی اطلاع داد كه امكان پاسخ دهی به توئیت ها را مسدود یا محدود می كند.


به گزارش نقشه به نقل از دیلی میل، شبكه اجتماعی توئیتر بزودی با افزودن یك خصوصیت جدید به كاربران اجازه می دهد امكان پاسخ دهی به توئیت را مسدود كنند.
این شبكه اجتماعی در نمایشگاه CES۲۰۲۰ این خصوصیت را اعلام نمود. خصوصیت جدید conversation participants نام دارد و در بخش نوشتن توئیت ( Compose Tweet) ظاهر می شود. این ویژگی۴ بخش دارد: جهانی، گروهی، پنلی و بیانیه.
این گزینه ها به كاربر اجازه می دهد؛ اجازه پاسخ دهی به توییت را به همه افراد بدهد، امكان پاسخ دهی به توییت را فقط به كسانی بدهد كه آنها را فالو می كند یا افرادی كه كاربر را در پستی منشن كرده اند، فقط به افرادی كه كاربر را منشن كرده اند اجازه پاسخ دهی می دهد و در نهایت تنظیمات آخر امكان پاسخ دهی به توئیت را برای همه كاربران حذف می كند. توئیتر ادعا می كند این خصوصیت برای پایان دادن به ترول ها در این پلت فرم عرضه می شود. با این وجود شركت كنندگان در CES سوالاتی درباره شیوه مشخص كردن و اطلاع رسانی درباره اطلاعات غلط داشتند.

1398/10/19
19:58:37
5.0 از 5
4709
تگهای خبر: نمایشگاه
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ