Go Map نقشه
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان:

ظرفیت 70 درصد خوابگاه های دانشجویی تكمیل شد

ظرفیت 70 درصد خوابگاه های دانشجویی تكمیل شد

به گزارش نقشه معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان اظهار داشت: ظرفیت هفتاد درصد خوابگاه های دانشجویی تكمیل شده است.


حسین محمدی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با خوابگاه های دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، اظهار نمود: دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان برای همه دانشجویان دختر و پسر متقاضی، خوابگاه و خدمات خوابگاهی ارائه می دهد.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان خوابگاه های متاهلی را جهت رفاه حال دانشجویان متاهل با هزینه پایین تر از خانه های اجاره ای در داخل شهر ارائه می ‍ دهد.
این مسئول در ارتباط با گنجایش خوابگاه های دانشجویی دختران و پسران دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، اشاره كرد: خوابگاه دانشجویی دختران، ظرفیت پذیرش 500 نفر دانشجو و خوابگاه دانشجویی پسران نیز ظرفیت پذیرش 250 دانشجو را دارد.
محمدی با اشاره به حضور پاره وقت دانشجویان مقطع دكتری در دانشگاه، اظهار نمود: با عنایت به حضور پاره وقت دانشجویان مقطع دكتری در دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، آمادگی پذیرش این دانشجویان در استادسرای دانشگاه فراهم گشته است.
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در ارتباط با خدماتی كه در خوابگاه ها ارائه می شود، اضافه كرد: خدمات متنوع ورزشی، تفریحی و برنامه های فرهنگی، مشاوره ای با عنایت به شرایط و محدود بودن ساعت ورود و خروج دانشجویان، بعضی از این خدمات شب ها در خوابگاه ها ارائه می شود.
وی با اشاره به اینكه مهلت ثبت نام دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی اختتام نیافته است، اشاره كرد: با عنایت به اینكه فرصت ثبت نام دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی هنوز باقی است، 70 درصد ظرفیت خوابگاه های دانشجویی خواهران و برادران تكمیل شده است.
این مسئول در ارتباط با پذیرش دانشجویان سایر دانشگاه ها در خوابگاه های دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان، بیان كرد: دانشجویان دختر سایر دانشگاه های استان زنجان نیز می توانند با مراجعه به معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه آزاد، از خوابگاه های این دانشگاه استفاده كنند.
محمدی با اشاره به مناسب نبودن شرابط خوابگاه های خودگردان، اضافه كرد: با عنایت به مناسب نبودن و متفاوت بودن شرایط خوابگاه های خودگردان و وجود اختلافات فرهنگی بین دانشجویان، دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان خوابگاه خودگردان ندارد و سفارش نمی گردد كه دانشجویان از این خوابگاه ها استفاده كنند.
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در ارتباط با راه های ثبت نام خوابگاه های دانشجویی، اشاره كرد: دانشجویان می توانند به معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان بخش خوابگاه ها مراجعه نموده و یا با مراجعه به سایت دانشگاه نسبت به ثبت نام خوابگاه ها اقدام نمایند.
منبع:

1398/07/03
14:32:23
5.0 از 5
4477
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
GoMap گو کپ