Go Map نقشه
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:

داناب به دنبال ایجاد ادبیات مشترك برای بهینه سازی مصرف آب است

داناب به دنبال ایجاد ادبیات مشترك برای بهینه سازی مصرف آب است

نقشه: رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل اظهار داشت: در امتداد قرارداد همكاری منعقده با شركت آب منطقه ای استان اردبیل، این نهاد با تمام توان و امكانات خود، طرح ˮدانابˮ را در سطح استان اجرا می كند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا منطقه اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اشاره به سوژه قرارداد مذكور اضافه كرد: در این قرارداد نمایش خدمات آموزشی و مشاوره در چارچوب طرح ملی دانش آموزی نجات آب (داناب)، انسان و محیط زیست در مدارس استان پیش بینی شده است.
وی با اشاره به اینكه طرح مذكور در مقطع متوسطه اول مدارس سطح استان اردبیل در مدت ۹ ماه اجرا خواهد شد، اظهار نمود: طرح داناب به دنبال ایجاد یك ادبیات مشترك با جامعه و خصوصاً دانش آموزان است تا بتواند به فرهنگ سازی مصرف آب و مدیریت و بهینه سازی آن كمك نماید.
اوچی طراحی، تدوین و چاپ اقلام انگیزشی آموزشی و فرهنگی برای دانش آموزان، تهیه جزوه آموزشی ویژه معلمان رابط، برگزاری مسابقه، حضور در جمع دانش آموزان و معلمان با هدف آگاه سازی از لزوم مصرف بهینه آب و نمایش راهكارهای لازم برای صرفه جویی در مصرف آب، برگزاری كارگاه های آموزشی برای معلمان، بهره گیری از ظرفیت رسانه ها برای انتقال مدلهای مناسب مصرف آب به جامعه و فرهنگ سازی برای تحقق این امر را از برنامه های مدنظر در این طرح عنوان نمود.
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به اینكه تابحال جلسات متعددی با شركت آب منطقه ای و اداره كل آموزش و پرورش استان اردبیل برای اجرای هرچه بهتر طرح داناب برگزار شده است، تصریح كرد: جهاددانشگاهی استان اردبیل از تمام توان و ظرفیت های علمی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رسانه ای خود برای اجرای موفق این طرح استفاده خواهدنمود.
1398/02/02
22:42:59
5.0 از 5
4669
تگهای خبر: خدمات , دانشگاه , طراحی
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ