Go Map نقشه

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدیوها را اصلاح کرد

توئیتر کیفیت نازل آپلود ویدیوها را اصلاح کرد

نقشه: توئیتر می گوید کیفیت آپلود ویدیوها را در این شبکه اجتماعی ارتقا داده تا آنها به شکلی واضح تر قابل مشاهده باشند.به گزارش نقشه به نقل از انگجت، حساب رسمی پشتیبانی توئیتر اعلام نموده بروزرسانی هایی در وب سایت آن انجام شده تا مشکل پایین بودن کیفیت ویدیو های آپلود شده در این شبکه اجتماعی برطرف شود.
از زمان راه اندازی توئیتر تا به امروز کیفیت پایین نمایش ویدیوها در این شبکه اجتماعی یک مشکل همیشگی بوده و باوجود اعتراض های مکرر کاربران برای برطرف نمودن آن راهکار اساسی ارائه نشده است. ظاهراً توئیتر برای افزایش سرعت آپلود ویدیوها آنها را به تکه های کوچک تری تقسیم کرده و ارسال می کند. این کار بااینکه موجب بیشتر شدن سرعت پردازش ویدیوها می شود، اما کیفیت نسخه خروجی نهایی ویدئوی تهیه شده را کم می کند.
این خدمات هنوز بوسیله استودیوی رسانه ای توئیتر در دسترس قرار نگرفته است. این ابزار به کاربران امکان می دهد تا به همه فایل های ویدئویی ارسالی در توئیتر دسترسی داشته باشند. این تغییرات تنها در مورد ویدئوهایی که از این پس آپلود شوند و نه ویدیو های قدیمی اعمال می شود.
کاربران توئیتر می گویند تغییرات کیفیت ویدیو های آپلود شده جدید در مقایسه با ویدیو های قدیمی محسوس است و ظاهراً فشرده سازی این ویدیوها کمتر است. اما کیفیت آنها هنوز کمتر از ویدئوهایی است که در سایت هایی مانند یوتیوب دردسترس است.


منبع:

1400/07/04
20:11:53
5.0 از 5
602
تگهای خبر: خدمات , سایت , كیفیت
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ