Go Map نقشه

توسعه حمل و نقل اشتراکی با تولید ۵ نرم افزار داخلی

توسعه حمل و نقل اشتراکی با تولید ۵ نرم افزار داخلی

به گزارش نقشه با عرضه و طراحی ۵ نرم افزار داخلی توسط محققان کشور، شرایط برای توسعه حمل و نقل اشتراکی فراهم گردید.به گزارش نقشه به نقل از معاونت علمی و فناوری، با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکتهای طراح و عرضه کننده نرم افزارهای توسعه دهنده حمل و نقل اشتراکی توانستند محصولات و خدمات خویش را روانه بازار و تجاری سازی کنند.
حمل ونقل اشتراکی را میتوان روشی برای کاهش اثرات زیست محیطی دانست. روش های انتخاب و استفاده از خودرو ها درحال تحول است. شاید دیگر در خیلی از شهرها مالکیت خودرو مهم نباشد. حمل و نقل اشتراکی قابلیت آنرا دارد که جایگزین روش ها و مفاهیم فعلی حمل و نقل شود.
فناوری هوشمند مانند اپلیکیشن ها، کارت های هوشمند اعتباری، موبایل و سیستم های پرداخت آنلاین، استفاده از وسائط نقلیه اشتراکی را آسانتر کرده است؛ تا اندازه ای که دسترسی به روش های مختلف حمل و نقل بسیار مهم تر از مالکیت خودرو بعنوان یک سرمایه مطرح است.
این فناوری کاربردی در ایران با طراحی ۵ برنامه و نرم افزار داخلی توسعه یافته است که با حمایت معاونت علمی و فناوری به نتیجه رسیده اند.
برنامه هایی که امکان درخواست خودرو برای انجام حمل و نقل های سازمانی برای پرسنل شهرداری، امکان استفاده از دوچرخه های بایدو و غیره را برای کاربران فراهم می آورد.

1400/05/21
11:55:55
5.0 از 5
961
تگهای خبر: آنلاین , بازار , خدمات , خودرو
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ