Go Map نقشه

ایلان ماسك، پادشاه فناوری شد

ایلان ماسك، پادشاه فناوری شد

به گزارش نقشه مدیرعامل و مدیر ارشد مالی شرکت خودروسازی تسلا عناوین شغلی خویش را به ˮپادشاه فناوری تسلاˮ(Technoking of Tesla) و ˮاستاد سکهˮ(Master of Coin) تغییر دادند.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، "ایلان ماسک" بنیان گذار و مدیرعامل شرکت "تسلا" عنوان شغلی دیگری را به کارنامه خود افزوده است. گویا مدیرعاملی برای وی کافی نبوده است و او حالا بنا به دلایلی عنوان "پادشاه فناوری تسلا" را برای خود برگزیده است.
در عین حال، "زک کیرک هورن" مدیر مالی این شرکت هم صاحب عنوان جدید "استاد سکه" شده است.
تسلا این تغییر عناوین را در چارچوب سندی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا(SEC) اعلام نموده است.
گفتنی است که "ایلان ماسک" و "زک کیرک هورن" همچنان مدیر عامل و مدیر مالی تسلا خواهند بود و الان تنها عناوین شغلی جدیدی برای خود برگزیده اند.
شرکت "تسلا" اخیراً مسائل جدی تری را برای حل و فصل روبروی خود داشته است. هفته گذشته آتش سوزی یک کارخانه در فرمونت کالیفرنیا رخ داد و همینطور مشخص شد که صدها مورد مبتلا شدن به کووید-۱۹ پارسال در همین کارخانه گزارش شده است.
از سوی دیگر، یکی از سرمایه گذاران تسلا از "ماسک" و این شرکت شکایت کرده و ادعا کرده است که "ماسک" به توافق خود با SEC در مورد توییت های خود پایبند نیست. وی "ماسک" را به ادامه ارسال توئیت های غیراصولی و تأیید نشده متهم کرده است که بر قیمت سهام "تسلا" تاثیر می گذارد و این شرکت را در معرض جریمه ها و مسئولیت های احتمالی قرار می دهد.1399/12/26
13:17:05
0.0 از 5
1189
تگهای خبر: آتش سوزی , خودرو , فناوری
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ