Go Map نقشه
به دنبال شكایت صورت گرفت؛

تحقیق در مورد امنیت خودرو های تسلا در آمریكا

تحقیق در مورد امنیت خودرو های تسلا در آمریكا

به گزارش نقشه اداره ملی امنیت ترافیك بزرگراه ها در آمریكا می خواهد در مورد امنیت دو خودروی مدل اس و مدل ایكس از تولیدات تسلا تحقیق كند.به گزارش نقشه به نقل از اسلش گیر، بعضی از مالکان خودرو های مورد اشاره معتقدند تسلا در زمان تولید خودرو های مورد اشاره به مقوله امنیت آنها توجه کافی نداشته است.
اداره ملی امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا در مجموع ۵۳ شکایت از مالکان خودرو های مدل اس و ایکس دریافت کرده که در ارتباط با نقص سیستم تعلیق جلوی این خودروهاست. ۱۱ نفر از شاکیان می گویند نقص مورد اشاره در زمان راندن خودرو های مورد اشاره رخ داده و مشکلاتی را برای کنترل فرمان به وجود آورده است.
سه مورد از این شکایت ها در ارتباط با زمانی است که رانندگان با سرعت بالایی در بزرگراه ها در حال حرکت بوده اند و نقص مورد اشاره می توانست خطرات جدی مادی و جانی به وجود آورد. از همین رو اداره ملی امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا می خواهد در مورد خودرو های مدل اس که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ ساخته شده اند و همین طور خودرو های شاسی بلند مدل ایکس که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ ساخته شده اند، تحقیق کند. ظاهراً مشکل مورد اشاره در نمونه های جدیدتر این خودرو ها وجود نداشته است.
هنوز معلوم نیست آیا فراخوانی برای بازگرداندن برخی مدلهای خودرو های تسلا بدین علت صادر می شود. برخی خودرو های تسلا در گذشته به دلیل نقص فنی باتری مشکلاتی را برای مالکان خود بوجود آورده بودند.


منبع:

1399/09/09
12:22:15
5.0 از 5
1438
تگهای خبر: خودرو
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ