Go Map نقشه

امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون ارشد فراگیر

امروز آخرین مهلت دریافت كارت آزمون ارشد فراگیر

نقشه: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اینكه مهلت دریافت كارت ورود به جلسه آزمون كارشناسی فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور ساعت ۲۴ امشب اختتام می پذیرد، اظهار داشت: این آزمون روز جمعه ۲۳ آذر ماه برگزار می گردد.


دكتر حسین توكلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: آزمون دوره های فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور، ویژه ورودی های بهمن ماه سال ۱۳۹۷ پگاه روز جمعه ۲۳ آذر ماه جاری با حضور ۵۲ هزار و ۵۰۲ داوطلب كه از این تعداد ۲۸ هزار و ۶۹ نفر زن و مابقی مرد هستند، برگزار می گردد. این آزمون در پنج گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، كشاورزی و منابع طبیعی، هنر در ۱۱۶ رشته امتحانی و در حوزه های امتحانی ۸۱ شهرستان برگزار می شود.
وی اظهار داشت: در جلسه آزمون فوق به هر یك از داوطلبان رشته های امتحانی مختلف یك بسته نایلونی حاوی یك برگ پاسخنامه و یك دفترچه سئوال داده می شود. داوطلبان باید در مدت تعیین شده به سئوالات آزمون پاسخ دهند. تعداد سئوالات و مدت پاسخگویی باز در برگه راهنمای آزمون درج شده است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور اضافه كرد: دفترچه سئوالات تمامی داوطلبان شخصی سازی شده و نام و نام خانودگی و شماره داوطلبی هر فرد بر روی آن درج شده است. دفترچه ها در تیپ های A، B و C و همراه با كد عددی تهیه شده اند و كد عددی باید با كدی كه بر روی پاسخنامه درج شده مطابقت داشته باشد. در صورت مغایرت كد عددی، داوطلب باید سوژه را به نزدیكترین مراقب جلسه آزمون اعلام كند.
توكلی افزود: در آزمون دوره های فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برای پاسخ های غلط نمره منفی منظور نمی گردد. اما اگر به سئوالی بیشتر از یك پاسخ داده شود همه پاسخ های داده شده به آن سئوال غلط محسوب می شوند و به آن سئوال نمره داده نمی گردد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش كشور اظهار داشت: كارت شركت در آزمون دوره های فراگیر كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برای مشاهده و پرینت از روز چهارشنبه ۲۱ آذر ۹۷ روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت و داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۲۲ آذر می توانند پرینت كارت خودرا دریافت نمایند.
وی با اشاره به انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درباره پرینت كارت آزمون دوره های فراگیر مقطع كارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ - نوبت نوزدهم اظهار داشت: این اطلاعیه از روز یكشنبه ۱۸ آذر ۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.
توكلی اشاره كرد: تمامی داوطلبان متقاضی شركت در آزمون، جهت شركت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با وارد كردن اطلاعات شناسنامه ای یا اطلاعات ثبت نامی از كارت شركت در آزمون خود یك نسخه پرینت تهیه كرده و در صورت وجود نقص در كارت، آنرا برمبنای دستورالعمل اعلام شده رفع كنند.1397/09/22
14:00:44
5.0 از 5
4451
تگهای خبر: دانشگاه , كارشناسی
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
GoMap گو کپ