Go Map نقشه
با هدف تسریع در تبدیل ایده های شركت های فناور به كسب وكار؛

نخستین استودیوی استارتاپی در پارك فناوری قزوین راه اندازی شد

نخستین استودیوی استارتاپی در پارك فناوری قزوین راه اندازی شد

نقشه: نخستین استودیوی استارتاپی قزوین با حضور رئیس، مدیران و  تعدادی از مدیران عامل واحدهای فناور مستقر در پارك علم و فناوری قزوین راه اندازی شد.


به گزارش نقشه به نقل از ایسنا، این استودیو با هدف تسریع در تبدیل ایده های شركت های فناور به كسب و كار و ایجاد پیوندی عمیق بین صنعت و دانشگاه تاسیس شده است.

استودی راكت كه در واقع یك شتاب دهنده است، فضایی را برای ایجاد ایده ها و نوآوری ها در شركت های فناور فراهم می آورد تا آنها را برای محیط كسب و كار آماده كند. این استودیو در دل پارك علم و فناوری قزوین قرار گرفته است.

یكی دیگر از خاصیت هایی كه این استودیو را از دیگر رقبایش متمایز می كند، این است كه این شتاب دهنده، نمونه های موفق كسب و كارهای نوپا را در پارك نگه می دارد.

در این استودیوی استارتاپی اهتمام می شود با استفاده از روش های خلاقانه و نوآوری، مسیر موفقیت را سریع تر طی كرد.

این استودیوی استارتاپی بعنوان یك نهاد ارائه دهنده راهكارهای نوآورانه در پارك علم و فناوری قزوین پایه گذاری شده تا با شناسایی نیازهای دقیق صنعت و بازار و استفاده از نیروهای متخصص، خلاق و جوان پیوندی میان صنعت و دانشگاه ایجاد كند. این استودیو علاوه بر ارائه زیرساخت و بازار نیاز، ریسك شكست كسب وكارهای نو را نیز می كاهد.

برمبنای اعلام روابط عمومی وزارت علوم، استودیوی راكت امكانات زیادی را در اختیار استارتاپ ها قرار می دهد كه از این میان می توان به فضای كار اشتراكی، آموزش های تخصصی، معرفی به شبكه گسترده ای از سرمایه گذاران و… اشاره نمود.
منبع:

1398/10/12
23:52:15
5.0 از 5
4292
تگهای خبر: بازار , دانشگاه , فناوری , مسیر
این مطلب Go Map را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط در نقشه
نظرات بینندگان نقشه در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
GoMap گو کپ