Go Map نقشه
با حضور رئیس جمهور؛

برگزیدگان جشنواره بین المللی خوارزمی عرضه شدند

برگزیدگان جشنواره بین المللی خوارزمی عرضه شدند

به گزارش نقشه طرح های برگزیده سی و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی توسط رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفت.



به گزارش نقشه به نقل از مهر، بامداد امروز افتتاحیه سی و سومین جشنواره بین المللی خوارزمی با حضور حسن روحانی رئیس جمهور، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
در این مراسم برگزیدگان جشنواره جوایز خویش را از رئیس جمهور دریافت نمودند.
برگزیدگان در گروه تخصصی مكانیك، كشاورزی و منابع طبیعی، برق و كامپیوتر، فناوری های شیمیایی، مواد، متالورژی، انرژی های نو، زیست فناوری، محیط زیست و علوم پایه پزشكی هستند.
در این دوره از جشنواره ۲۰۳ طرح داخلی و ۱۲۵ طرح خارجی از ۳۵ كشور جهان در این رقابت ثبت نام كردند كه پس از داوری ها ۱۰ طرح داخلی و ۴ طرح خارجی و همینطور یك طرح ایرانی مقیم خارج برگزیده این جشنواره شناخته شدند.
برگزیدگان این جشنواره در بخش ملی به شرح زیر هستند:
محمود یعقوبی، برگزیده ویژه گروه تخصصی مكانیك با عنوان طرح توسعه فناوری انرژی خورشیدی حرارتی در كشور
دكتر افشین سلطانی، رتبه دوم پژوهش های بنیادی در گروه تخصصی كشاورزی و منابع طبیعی با عنوان طرح مدل سازی گیاهان زراعی و كاربردهای آن
دكتر قاسم جابری پور، رتبه سوم پژوهش های بنیادی در گروه تخصصی برق و كامپیوتر با عنوان طرح گسترش نظام های عددی نامتعارف در حساب كامپیوتری
سعید بلالایی، رتبه اول پژوهش های كاربردی در گروه تخصصی فناوری های شیمیایی با عنوان طرح سنتز مواد اولیه رادیو داروهای پپتدی
دكتر امیر محمدزاده لاجوردی، رتبه دوم پژوهش های كابردی در گروه تخصصی برق و كامپیوتر با عنوان طرح پلت فرم طرح بدافزار بیت بان
دكتر بهنام ستارزاده، رتبه دوم پژوهش های كاربردی در گروه تخصصی برق و كامپیوتر با عنوان طرح ماجول امنتیت سخت افزاری بومی صدف
دكتر مرتضی الیاسی، رتبه سوم پژوهش های كاربردی در گروه تخصصی برق و كامپیوتر با عنوان طرح سامانه نظارت و تحلیل شبكه های مخابراتی (كنكاش)
مهدی وطنی و دكتر محمدصادق حیدرزاده رتبه دوم پژوهش های توسعه ای در گروه تخصصی مكانیك با عنوان طرح دستگاه فلوفرمینگ
محمد فرزی، رتبه سوم طرح های توسعه ای در گروه های تخصصی برق و كامپیوتر با عنوان طرح سیستم كنترل دور الكتروموتورهای توان بالا
دكتر ناصر احسانی قمیشلویی، رتبه سوم طرح های توسعه ای در گروه تخصصی مواد، متالورژی و انرژی های نو با عنوان طرح طراحی زیرساخت ها و تولید قطعات سرامیكی كاربیدسیلیسیوم
برگزیدگان در بخش خارجی به شرح زیر هستند:
سیدمحمد شاهیده پور، برگزیده پژوهش های كاربردی در گروه تخصصی برق و كامپیوتر با عنوان طرح تحقیق، طراحی و پیاده سازی فناوری های انرژی تجدیدپذیر در ریزشبكه ها از كشور آمریكا
دكتر سی كو آن كیم، برگزیده پژوهش های كاربردی در گروه تخصصی زیست فناوری، محیط زیست و علوم پایه پزشكی با عنوان طرح تحقیق و توسعه مواد دارویی، غذاهای فراسودمند و بهداشتی از موجودات دریایی از كشور كره جنوبی
دكتر وی هوا وانگ، برگزیده پژوهش های بنیادی در گروه تخصصی مواد، متالورژی و انرژی های نو با عنوان طرح ارتقای دانش ارتباط بین خواص با پدیده رهایش در شیشه های فلزی از كشور چین
دكتر ژیائو مینگ چن، برگزیده پژوهش های بنیادی در گروه تخصصی فناوری های شیمیایی با عنوان طرح نوآوری در سنتز پلیمرها و تركیب كوئوردیناسیونی كاربردی از كشور چین
دكتر راج كومار بویا برگزیده پژوهش های بنیادی در گروه تخصصی برق و كامپیوتر با عنوان طرح الگوریتم ها و سیستم های نرم افزاری بازار محور با بهره وری انرژی بالا در محاسبات ابری از كشور استرالیا

1398/11/28
13:28:31
5.0 / 5
976
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
GoMap گو کپ